Habza Cafe

Habza Cafe

Habza Cafe któż z nas nie zna tego smacznego miejsca na mapie Tarnogaju. 
Pani Iwona codziennie wypieka dla swoich klientów przepyszne ciasta. Dodatkowo przyrządza  kanapki oraz podaje aromatyczną kawę i herbatę.  
A jak to się wszystko zaczęło?


Dawno temu, Pani Iwona mieszkała w Londynie, gdzie pracowała we francuskiej cukiernii. To tam podpatrywała i uczyła się fachu cukierniczego. Po pewnym czasie zapragnęła wrócić do Polski. Postanowiła, że otworzy cukiernię, miejsce pachnące ciastem własnej roboty. 
I tak się stało! Od 4 lat, nasza bohaterka  przygotowuje swoje przepyszne ciasta dla mieszkańców Tarnogaju.


Każdego dnia pracy jest bardzo dużo. Pani Iwona wypieka około 5 -6 ciast różnego rodzaju. Robione są  tak jak w domu, czyli bez polepszaczy i sztucznych zamienników 
 -Zależy mi na jakości i domowym smaku moich wyrobów. Dlatego też najwięcej pracy mam podczas weekendów, gdzie realizuję indywidualne zamówienia moich klientów. Czasem się zdarza, że na weekend muszę przygotować 20 ciast. - śmieje się Pani Iwona.


Początki Habzy wcale nie były łatwe ale dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało się wyciągnąć potencjał tego miejsca. 
Pani Iwona potrafi doradzić i dogodzić każdemu podniebieniu.  Jest osobą kreatywną z głową pełną pomysłów na rozwój swojego biznesu. 
-Mam bardzo dobry kontakt z sąsiadami , którzy zamieszkują okoliczne kamienice. To bardzo miłe ,że sąsiedzi tak miło i ciepło przyjęli moją obecność na osiedlu.-
-A dlaczego Habza ? -pytamy. 
-Habza to moje nazwisko i tak postanowiłam nazwać też swoją cukiernie :)

Lorem Ipsum

Lorem ipsum

podziel się
Be the first to comment