Dot Coffe

Dot Coffe

Zimno, coraz zimniej. Śnieg zalega na chodniku. Znajdujemy się dziś na uliczy Nyskiej, pod jednym z nowych bloków na Tarnogaju. Zza rogu dolatuje do nas najprzyjemniejszy zapach, jaki można sobie wyobraźić o mroźnym poranku. Zapach świeżo zmielonej kawy. Wchodzimy do środka.


Jesteśmy w kawiarni DotCoffee na ulicy Nyskiej 62c. Zza lady z uśmiechem wita nas Aleks. 


Zamawiamy ulubione latte i croissanta z malinami. W oczekiwaniu na kawę rozsiadamy się na huśtawce i słuchamy opowieści Aleksa.


 „Każdy człowiek marzy o znalezieniu swojego wymarzonego hobby, prawda?” – pyta Aleks.

„Dwa lata temu założyliśmy DotCoffee. Postanowiliśmy parzyć najpyszniejszą kawę dla każdego. Kawę, która pozwoli Wam się zainspirować. Kawę, która pozwoli się zatrzymać, zamknąć oczy i marzyć. Kawę, która doda uśmiechu, aby iść dalej z pozytywnym nastawieniem” – dodaje Aleks. Czy te argumenty nie przekonują największych pesymistów, żeby wstąpić do DotCoffee? Na pewno!


Co skłoniło Cie do stworzenia tego miejsca? – pytamy.


„Stworzyliśmy miejsce, które zachęca cudownym aromatem świeżo palonych ziaren oraz ciepłymi croissantami” – szybko odpowiada Aleks.


„Zapraszamy pod adres ul. Nyska 62c, gdzie czekają na Was ciasta i przepyszne kanapki, a także wygodne fotele i szalone huśtawki” – dodaje.


„Jesteśmy szczęśliwi, że możemy parzyć dla Was kawę, szczególnie w te zimowe pochmurne dni” – kończy Aleks i podaje nam naszą kawę i croissanta. 


Cóż za wyśmienita uczta- koniecznie sprawdźcie to sami! 

Lorem Ipsum

Lorem ipsum

podziel się
Be the first to comment