Tarnogajski pchli targ

Tarnogajski Pchli Targ to impreza cykliczna, odbywająca się 4 razy w roku, tak by przed każdym sezonem mieć szansę opróżnić swoje szafy z nam już niepotrzebnych, a jeszcze użytecznych rzeczy. Możemy pohandlować, powymieniać się, albo po prostu oddać.

Jednak TPT to przede wszystkim szansa, by spotkać się, porozmawiać i poznać sąsiadów. Dotychczasowe edycje przekonały nas, że to wydarzenie którego mieszkańcy Tarnogaju naprawdę potrzebują. Wydarzenie podróżuje po osiedlu, pierwsze edycje odbywały się na parkingu przed przedszkolem Pitagoras, potem przenieśliśmy się na parking przed Centrum Aktywności Tarnogaju, by teraz zagościć przed Szkołą Podstawową nr 9 na ul. Nyskiej 66.


DATA NAJBLIŻSZYCH TARGÓW

BASIA

Jesień - 01.10.2022 - 10:00 – 14:00

W czasach zamrożenia związanego z pandemią powstała grupa Tarnogajski Pchli Targ – online. To miejsce stworzone specjalnie dla Was, stworzone do kupowania i sprzedawania ubrań oraz przedmiotów z drugiej ręki. Przedsięwzięcie opiera się na zaprzestaniu gromadzenia niepotrzebnych rzeczy, możliwości dzielenia się nimi, poprzez wymianę lub sprzedaż za symboliczną kwotę.


DATY POPRZEDNICH TARGÓW

Fotorelacja z edycji Czerwiec 2022

Fotorelacja z edycji Kwiecień 2022

Fotorelacja z edycji październik 2021

Fotorelacja z edycji wrzesień 2021

Fotorelacja z edycji czerwiec 2021

Edycja wrzesień 2019 była edycją specjalną, którą obfitowała w maść dodatkowych atrakcji!


Jak zwykle pohandlowaliśmy rzeczami, które już nam nie były potrzebne, a przydały się sąsiadowi. Dodatkowo dołączyła do nas ekipa z Departamentu Zrównoważonego Rozwoju wraz ze swoim festiwalem #osiedlaniemarnują w ramach kampanii #WrocławNieMarnuje.

Mieliśmy, także okazję gościć i podglądać w akcji Mateusza Zielonkę, znanego z Masterchef TVN, który uczył nas gotowania z resztek.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie!

podziel się
Be the first to comment