Tarnogajski pchli targ

Tarnogajski Pchli Targ to impreza cykliczna, odbywająca się 4 razy w roku, tak by przed każdym sezonem mieć szansę opróżnić swoje szafy z nam już niepotrzebnych, a jeszcze użytecznych rzeczy. Możemy pohandlować, powymieniać się, albo po prostu oddać.

Tarnogajski Pchli Targ to przede wszystkim szansa, by spotkać się, porozmawiać i poznać sąsiadów. Dotychczasowe edycje przekonały nas, że to wydarzenie którego mieszkańcy Tarnogaju naprawdę potrzebują.

Jednak przyszedł czas pandemii COVID-19 i musieliśmy uciekać do świata wirtualnego :)

Dlatego serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia i pohandlowania na Tarnogajski Pchli Targ – online.

Grupa Tarnogajskiego Pchlego Targu to miejsce stworzone specjalnie dla Was, stworzone do kupowania i sprzedawania ubrań oraz przedmiotów z drugiej ręki. Przedsięwzięcie opiera się na zaprzestaniu gromadzenia niepotrzebnych rzeczy, możliwości dzielenia się nimi, poprzez wymianę lub sprzedaż za symboliczną kwotę.​​

DATA NAJBLIŻSZYCH TARGÓW


BASIA

Już niedługo, na pewno będziemy informować

Miejsce: 

DATY POPRZEDNICH TARGÓW

Edycja wrzesień 2019 była edycją specjalną, którą obfitowała w maść dodatkowych atrakcji!


Jak zwykle pohandlowaliśmy rzeczami, które już nam nie były potrzebne, a przydały się sąsiadowi. Dodatkowo dołączyła do nas ekipa z Departamentu Zrównoważonego Rozwoju wraz ze swoim festiwalem #osiedlaniemarnują w ramach kampanii #WrocławNieMarnuje.

Mieliśmy, także okazję gościć i podglądać w akcji Mateusza Zielonkę, znanego z Masterchef TVN, który uczył nas gotowania z resztek.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie!

podziel się
Be the first to comment